Friday, November 21, 2014

gun 68. bal kavanozu.

son doktor kontrolunde biraz keyfimiz kacti. zaten ne zaman mutlu mesut ayrildik ki boy-kilo olcumlerinden bilmem. kilo yuzde altmislarda, boy ise yuzde onlarda, tamam, biliyoruz hangimiz uzunuz ki ama boynuz kulagini gecmeliydi hani. hemen bi aile toplantisi, fikir alisverisleri, sen boyle dedinler, ben boyle yaptimlar... karar verdik, sute abanacaz, kalsiyumu karsilasin diye, bi de bu cocugun bogazindan karbonhidrat gecmiyor, biraz da onu verelim dedik. 'gunlerden bi gun'un sonucu bu oldu. tahin-pekmez biyikli bal kavanozun icine dusmus kuzucuk.3 pitircik:

Dudu said...

o kollardan isiririm. laf etmesinler deniz kizima!

fuly said...

şşşttt sıkıntı yok! sağlık olsun gerisi boş... Ne ben ne eşim selvi boylu değiliz e haliyle bizden bi hidayet türkoğlu çıkmaz di mi? o boğum boğum yerlerden öperim... süt fazlası kabızlık yapar, ben bi sabah uyandığında bi de akşam yatmadan önce veriyorum görkemcim. gün içinde de yoğurt yerse yiyor bir kase. klasik ben böle yapıyorum tavsiyelerine girmicem tabi:) ama sakın kendini hırpalama ...

görkem said...

etmesinler tabi ya duducum, ben de oyle diyorum ama hatta keske hic kontrol olmasa ama oyle de olmaz di mi :)

fuly, o bogum bogumlar iste, bu boy ve kilo farkindan oturu :D kisaca sisko bodur da diyebiliriz :) sut derken anne sutunu kastettim ama belki de sen de oyle kasttettin, simdilik gunde 4 kere emziriyorum ama miktari pompayla arttirdim da 13. ayda, bi ayda, yarim kilo alip boyu da 2 cm uzamis sukur. buyuyecek illa ki, sabir.

 
design by suckmylolly.com